Gizlilik Politikası

 

128 bit SSL güvenliği olan sitemizde ödeme işlemleri yaparken kredi kartı bilgilerinizin çalınma ihtimali yoktur. Kredi kartı bilgileriniz sitemiz sistemimizde saklanmamaktadır. Siparişinizle ilgili göndereceğiniz postalarda kredi kartı bilgilerinize asla yer vermeyiniz. E-posta saylayıcılarının güvenlik açıkları nedeniyle üçüncü kişiler bilgilerinize ulaşabilir.

 

Secure Sockets Layer (SSL) 1995 yılında internet üzerinde güvenli veri alışverişi sağlayabilmek amacıyla Netscape Communications Tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada sanal ticaret işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 128 bit şifrelemenin kötü niyetle kırılması/çözülmesi imkansızdır. Daha fazla bilgi için http://www.ssl.com sitesi ziyaret edebilirsiniz.

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Şahsi bilgileriniz (ad, soyadı, adres, telefon , e-posta, kredi kartı bilgileri vb.) başka kişilere ya da kurumlara verilmez.